Neustále apelujeme na naše okolí i zákazníky, aby se nebáli pěstovat rostliny jinak. A teď mají jedinečnou možnost si to vyzkoušet právě s květináči LYFE. Vše okolo nich se totiž tak trochu vymyká běžnému pohledu na pěstování rostlin. Levitující květináč LYFE vypadá jako by na trh přišel přímo z filmového plátna, kde hrál hlavní roli ve slavném sci-fi.

Vraťme se ale nohama na zem, ve skutečnosti byl tento dech beroucí květináč vyvinut ve Švédsku. Květináč je ve vzduchu poháněn elektromagnetickým polem, které mu umožňuje levitovat nad dřevěnou základnou.

Více než rok byly zkoumány účinky magnetismu na rostliny a studie prokázala, že magnetické pole urychluje dozrávání některých druhů ovoce a zvyšuje u rostlin látkovou výměnu. Květináče jsou vhodné obzvlášť pro pěstování vzdušných rostlin Tillandsií. Vzhledem k tomu, že jsou to rostliny žijící především ze vzdušné vláhy, otáčení květináče jim umožňuje rovnoměrně přijímat živiny a světlo.

Design květináče je navržen v souladu se severskou elegancí a minimalismem. Vyroben je ze silikonu a dubového dřeva. Jak se otáčí ve vzduchu na 12tistranném květináči se odrážejí různé stíny, které vám poskytnou hypnotický a relaxační zážitek.

Koupit si ho můžete na našem eshopu.