BIN FEN 3.0 je zcela nový systém pro tvorbu vertikálních zahrad v interiéru i exteriéru. Jedná se o již třetí generaci tohoto systému, takže mušky jsou již vychytané a proto se do vytvoření vertikální zahrady můžete pustit sami. Pokud si na to netroufáte, rádi Vám vertikální zahradu realizujeme, ostatně je to náš denní chléb. Zelenou stěnu BIN FEN 3.0 můžete mít doma, v kanceláři, na balkóně nebo třeba na terase.

Květináče BIN FEN 3.0 je možné zavěsit nejen na plata k tomu určená, ale i do kari sítě. Systém BIN FEN 3.0 je naprosto unikátní v tom, že nemá žádné minimální či maximální rozměry, je možné z něj vytvářet různé tvary a kompozice.

Hlavní výhody

  • rychlá montáž konstrukce i květináčů
  • vytváření různých tvarů vertikálních zahrad
  • výsadbu i výměnu rostlin zvládne každý
  • snadný přístup k rostlinám

O květináči 

Květináč BIN FEN 3.0 je vyroben z recyklovaného plastu. Květináč je pro zacvaknutí do plata potřeba mírně stlačit na za straně. Ve spodní části má otvor, díky kterému přebytečná voda steče do nižšího patra květináčů. Poslední řada květináčů musí být umístěna pod sběrnou  nádobou nebo v místě, kde nevadí, že voda vyteče na zem. Rozměry květináče jsou 20 cm x 16 cm x 11 cm (délka, šířka, hloubka).

O platu 

Plato pro květináče je určeno pro 5 květináčů. Na stěnu ho přišroubujete vruty. Plata do sebe zapadají, takže můžete vytvářet na výšku i na šířku různé tvary. Rozměry plata jsou: 79 cm x 16 cm x 4 cm (délka, šířka, hloubka).

Snadné upevnění na stěnu

Princip spočívá v připevnění nosných plat na stěnu a zavěšení květináčů na plata. Z květináčů je možné vytvářet různé tvary nebo vyplnit jakékoliv výklenky, atypické prostory apod. Konstrukce je lehká a tudíž lehko umístitelná.

Zálivka

Menší vertikální zahrady je možné zalévat ručně, u větších doporučujeme napojení na automatickou závlahu. Systém zavlažování je možné realizovat buď napojením na vodovod, nebo je možné ruční dolévání vody do sběrné nádoby pod zahradou, ve které je umístěno čerpadlo.

Údržba a servis 

I když údržba vertikální zahrady není nijak náročná a klienti si jí mohou u menších vertikálních zahrad provádět sami, rádi pro naše klienty zajišťujeme pravidelný profesionální servis a údržbu jak vertikální zahrady, tak závlahového systému.