Modulární systém pro vertikální zahrady od italské společnosti Ortisgreen je doveden k dokonalosti. Snoubí italský design s funkčností a precizností. Vertikální zahrady tak mohou zpříjemnit váš byt, dům nebo kancelář.

HLAVNÍ VÝHODY

  • rychlá montáž a demontáž modulů do konstrukce
  • s jednotlivými moduly je možné snadno manipulovat
  • přírodní substrát je lehký

O MODULECH ORTISGREEN 

Vertikální zahrady Ortisgreen jsou sestaveny z jednotlivých modulů o rozměrech 50×50 cm. Moduly jsou vyplněny speciálním přírodním substrátem, ve kterém rostliny velmi dobře prospívají. Díky modulárnosti je možné realizovat vertikální zahrady o nejrůznějších rozměrech.

KONSTRUKCE A UPEVNĚNÍ NA STĚNU 

Na stěnu je připevněna hydroizolace a nosná konstrukce. Na opěrný systém jsou usazeny jednotlivé moduly osázené rostlinami.

ZÁLIVKA

K vertikálním zahradám zajišťujeme i automatickou závlahu. Systém zavlažování je možné realizovat buď napojením na vodovodní řad nebo je možné ruční dolévání vody do sběrné nádoby pod zahradou, ve které je umístěno čerpadlo.

ÚDRŽBA A SERVIS 

I když údržba vertikální zahrady není nijak náročná a klienti si ji mohou u menších vertikálních zahrad provádět sami, doporučujeme našim klientům pravidelný profesionální servis a údržbu jak vertikální zahrady, tak závlahového systému, který sami rádi zajistíme.

 

Projekty vertikálních zahrad jsou připravovány na míru každému zákazníkovi do jakékoliv prostředí i stylu interiéru. Kontaktujte nás pro více detailů, rádi vám zpracujeme nabídku.